Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.03.2017 18:33
Postać z Quake Champions
568V

Quake Champions. Zwiastun prezentuje nową miejscówkę i szybką akcję

id Software wciąż podgrzewa atmosferę przed wielkimi testami Quake Champions. Deweloperzy opublikowali nowy materiał prezentujący kolejną miejscówkę. Studio ponownie zaprasza do zapisów.

Quake Champions to najnowsza produkcja doświadczonego id Software. Autorzy zdecydowali się na jedną platformę (PC) i chcą przy tym zaoferować graczom piekielnie dynamiczne zmagania. Tytuł będzie działał w 120 klatkach na sekundę.

Najlepsze gry free-to-play

Deweloperzy małymi krokami ujawniają kolejne elementy pozycji. Dzisiaj możecie spojrzeć na mapę, która bez wątpienia pasuje do atmosfery całego projektu – motyw z mostem i lawą przypomina mi jedną ze znanych lokacji z Quake III: Arena.

Na materiale zobaczycie również odrobinę rozgrywki, ale bez wątpienia na konkretne materiały musimy jeszcze zaczekać. Autorzy na pewno jeszcze przed betą wypuszczą filmy prezentujący czysty gameplay.

Szczegóły testów znajdziecie na stronie Quake.Bethesda.net – aktualnie studio zbiera chętnych do zabawy. Warto na zakończenie przypomnieć, że pozycja będzie dystrybuowana w formie free-2-play.  

Materiał: Quake Champions – Burial Chamber Arena Trailer

Źródło: YouTube.com

Tagi: