Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.03.2017 13:33
Postacie z Drawn to Death
2253V

Drawn to Death hitem z PlayStation Plus? Gameplay prezentuje dynamiczną akcję

Sony dość niespodziewanie zaprezentowało pierwszą produkcję dostępną w ramach abonamentu PlayStation Plus na kwiecień. Gracze mogą szykować się na Drawn to Death, które zostało zaprezentowane na dynamicznej rozgrywce.

Drawn to Death to najnowszy projekt Davida Jaffiego, który wcześniej dał się poznać graczom z Twisted Metal oraz God of War. Deweloper postawił tym razem na ciekawą strzelankę, z którą już wkrótce zapozna się wielu graczy.

Drawn to Death w Encyklopedii PPE.pl

W Sieci pojawił się nowy film przedstawiający czysty gameplay. Akcja wygląda naprawdę nieźle, ale czy tytuł podbije PlayStation Plus? Przy odpowiednim wsparciu deweloperów, ciekawych trybach, czy też turniejach, na serwerach na pewno nie zabraknie zainteresowania.

Zwróćcie uwagę na specjalne zdolności. Bohaterowie mogą korzystać z mocy, które pozwalają im opanować sytuację na ekranie. Intryguje również oprawa – w tym wypadku wszystkie pojedynki rozgrywają się w notesie pewnego bardzo kreatywnego nastolatka. Jest to bez wątpienia ciekawa propozycja.

Drawn to Death początkowo miało być dostępne w formie free-2-play, ale autorzy zdecydowali się rozbudować pozycję i zaoferować ją w normalnej, cyfrowej dystrybucji. Na szczęście gra będzie również dostępna w kwietniowym PlayStation Plus.

Dla ciekawskich, tak prezentuje się premierowa zawartość:

  • 6 bohaterów
  • 10 map
  • 26 broni
  • 6 wariantów rozgrywki

Materiał: Drawn to Death - 3 Minutes Of Ballpoint Carnage Gameplay

Tagi: drawn to death gameplay The Bartlet Jones Supernatural Detective Agency