Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 22.03.2017 11:53
Mass Effect: Andromeda. "Staramy się załatać wiele problemów"
1943V

Mass Effect: Andromeda. "Staramy się załatać wiele problemów"

Niestety bugi w Mass Effect: Andromeda nie ograniczają się do kosmetycznych baboli (co prezentowaliśmy wczoraj). Na szczęście BioWare już ogarnia niezbędne poprawki do swojej produkcji.

W wielu recenzjach Mass Effect: Andromeda pojawia się narzekanie na kiepskie dopieszczenie gry. Bugi pojawiają się na zbyt wielu polach tej produkcji.

Recenzja Mass Effeect: Andromeda

Gracze próbują dowiedzieć się od pracowników Twitter, kiedy otrzymają patch poprawiający m.in. błędy animacji w trakcie dialogów. Ian S. Frazier, główny designer Mass Effect: Andromeda odpowiedział, że studio jest świadome występowania "pewnych błędów" i stara się je załatać.

"Staramy się załatać wiele problemów i chcemy zapewnić grze silne wsparcie również w przyszłości. Nie mogę powiedzieć nic więcej jeszcze teraz" - napisał Ian S. Frazier.

Niektórzy gracze narzekają też na trochę zbyt ubogi kreator postaci w Mass Effect: Andromeda. Frazier odpowiedział, że chciałby wprowadzić do tego segmentu m.in. więcej opcji owłosienia twarzy (najwyraźniej gracze domagają się bród i wąsów).

"Nie mogę jeszcze w tej chwili nic obiecać. Obecnie sprawdzamy różne opcje, jak można by ulepszyć kreator postaci".

Warto przy okazji powiedzieć, że już zaczęły się przeceny Andromedy. Serwis Newegg oferuje od wczoraj Mass Effect: Andromeda za 48 dolarów.

Gracie już w Mass Effect: Andromeda? Jak oceniacie dopracowanie tej produkcji? Czy doniesienia o bugach zostały niepotrzebnie rozdmuchane czy faktycznie jest to dla was duży problem?

Źródło: http://www.vg247.com/2017/03/22/mass-effect-andromeda-bioware-looking-at-patching-lots-of-issues-wants-to-strongly-support-the-game/

Tagi: BioWare humor Mass Effect Mass Effect: Andromeda