Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 21.03.2017 12:32
Dark Souls III z patchem dla PlayStation 4 Pro. Nadciąga lepszy framerate!
1369V

Dark Souls III z patchem dla PlayStation 4 Pro. Nadciąga lepszy framerate!

Mam dobre wieści dla graczy, którzy już zdążyli kupić PlayStation 4 Pro i zamierzają w najbliższym czasie pograć w Dark Souls III.

Okazuje się, że Dark Souls III już na dniach otrzyma wsparcie dla PlayStation 4 Pro. Wiemy nawet, co poprawimy rzeczona aktualizacja. W udostępnionym oficjalnym ogłoszeniu From Software wspomina o "zwiększonym frameracie w gameplayu na PlayStation 4 Pro".

Dark Souls III w Encyklopedii PPE.pl

Patch nie ograniczy się jednak tylko do wprowadzenia pełnej obsługi PlayStation 4 Pro. Posiadacze Dark Souls III otrzymają również 2 świeże mapy w trybie Undead Match, Dragon Ruins i Grand Roof. Autorzy dodają też opcję korzystania z hasła w module Undead Match, co ma usprawnić organizowanie zabawy w drużynach (każda drużyna będzie dysponować swoim hasłem).

To nie jedyne nowinki. Dark Souls III otrzyma w najbliższej aktualizacji poprawki balansu rozgrywki (m.in. zmiany prędkości narastania krwawienia i zakażenia) a także poprawy następujących błędów:

- złe wyświetlanie się ekranu loadingu w sesjach multiplayer
- poprawienie problemów z "The Painted World of Ariandel"
- poprawienie problemu z multiplayerowymi sesjami w Dancer of Boreal Valley
- wyeliminowanie "psucia" się ekwipunku wysyłanego do schowka przy pełnym inwentarzu


Rzeczona aktualizacja Dark Souls III zostanie opublikowana już 24 marca. Publikację łatki poprzedzi konserwacja serwerów gry, która odbędzie się od 2:00 do 4:00 w nocy, 24 marca.

Oczywiście kilka dni później otrzymamy DLC The Ringed City. Tu premiera planowana jest na 28 marca.

Tagi: Dark Souls dark souls iii PlayStation 4 playstation 4 pro