Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 21.03.2017 09:32
ARMS. Zawodnicy demonstrują swoje możliwości
614V

ARMS. Zawodnicy demonstrują swoje możliwości

ARMS to póki co jeden z najciekawszych zapowiedzianych exclusive'ów na Nintendo Switch. Gra przyciąga ciekawymi pomysłami i estetyczną grafiką.

Nintendo przygotowało kolejne filmiki z ARMS zmierzającego na Nintendo Switch. Tym razem możemy przyjrzeć się bliżej zawodnikom występującym w tej hybrydzie bijatyki i strzelaniny (gracze kierują pięściami postaci prawie jak pociskami).

ARMS w Encyklopedii PPE.pl

Do dyspozycji w dniu premiery ARMS będziemy mieć przynajmniej 5 bohaterów: Ribbon Girl, Spring Mana, Ninjare, Master Mummy oraz Mechanicę. Każdy z "chopków" posiada indywidualne cechy i umiejętności. Ribbon Girl może np. wykonywać dodatkowy skok w powietrzu (double-jump). Ninjara może podnosić zasłonę dymną, a podnoszenie gardy przez Master Mummy automatycznie regeneruje punkty zdrowia.

Drugi filmik poświęcony ARMS demonstruje różne rodzaje ataków, jakimi dysponują zawodnicy w grze. Wygląda to wszystko fajnie, w charakterystycznym dla Nintendo humorystycznym stylu. Kiedy odpalimy ARMS na naszych Switchach? Nintendo twierdzi, że już niedługo, bo na "wiosnę 2017". Firma nie podała jednak jeszcze dokładnej daty premiery.

Tagi: