Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.03.2017 20:00
Sara z Mass Effect: Andromeda
1670V

Mass Effect: Andromeda. Patch usprawnia produkcje na PlayStation 4 i PC

Najnowsza produkcja BioWare zbiera oceny od dziennikarzy z całego świata. Twórcy nie mogą jeszcze świętować, bo muszą pracować nad usprawnieniem pozycji. Kolejna łatka właśnie trafiła na PlayStation 4 i komputery osobiste.

Mass Effect: Andromeda debiutuje w tym tygodniu i jest to kolejna produkcja, która przywita graczy łatką premierową. Możemy mieć jednak pewność, że autorzy nie tracą czasu i już teraz pracują nad kolejnymi aktualizacjami.

Recenzja Mass Effect: Andromeda

Patch 1.04 dla Mass Effect: Andromeda wylądował na serwerach PlayStation Network. Posiadacze PlayStation 4 przed wyruszeniem do zabawy pobiorą 2GB plików, które zajmują się „różnymi poprawkami i ulepszeniem stabilności”.

Fernando Melo – producent tytułu – wspomniał dodatkowo na Twitterze, że pliki pojawiły się również na komputerach osobistych – w tym wypadku studio między innymi naprawia black screeny, niedogodności z dźwiękiem w trybie sieciowym oraz problem z kontrolą.

Należy oczywiście wiedzieć, że stosowna łatka trafiła wcześniej na Xboksa One – w tym wypadku urządzenie Microsoftu miało pierwszeństwo, ponieważ gracze na tej konsoli mogli testować pozycję dzięki programowi EA Access.

Mass Effect: Andromeda doczeka się patcha przed premierą

Źródło: http://www.gamesradar.com/mass-effect-andromeda-patch-104-is-2gb-includes-various-bug-fixes-and-stability-improvements

Tagi: BioWare Electronic Arts Mass Effect: Andromeda patch