Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.03.2017 19:36
Red Dead Redemption na PC
1901V

Red Dead Redemption V na PC. Gracze prezentują wielki projekt

Red Dead Redemption wciąż oficjalnie nie trafiło na komputery osobiste, Rockstar skupia się na konsolowej dwójce, więc niektórzy gracze nie zamierzają czekać. W Sieci błyszczą pierwsze screeny z projektu nazwanego „Red Dead Redemption V”.  

Red Dead Redemption to jeden z największych hitów studia Rockstar, który zadebiutował w maju 2010 roku wyłącznie na PlayStation 3 i Xboksach 360. Tytuł zebrał sporo nagród i teraz konsolowcy wyczekują na zapowiedzianą kontynuację.

Red Dead Redemption 2 w Encyklopedii PPE.pl

Rockstar dość niespodziewanie w sytuacji tego IP omija komputery osobiste, więc gracze wzięli sprawę w swoje ręce. Specjalna grupa moderów postanowiła przenieść mapę z Red Dead Redemption do Grand Theft Auto V. Pierwsze screeny z takich przyjemności możecie zobaczyć w galerii, zwiastun zostanie ujawniony wkrótce, a beta modyfikacji pojawi się w Sieci latem.

Autorzy bazują na wersji z Xboksa 360 i zamierzają zaoferować całą mapę z małymi ulepszeniami graficznymi i dostosowaniem wszystkich mini-gier. Twórcy oczywiście poszukują pomocy i zamierzają stale informować zainteresowanych o postępach prac.

Trzeba mieć oczywiście świadomość, że studio nie zamierza dostosowywać GTA Online, bo modyfikacja zaoferuje wyłącznie mapę single-player.

Red Dead Redemption V na PC tereny

Źródło: Twitter.com

Tagi: mod pc Red Dead Redemption Red Dead Redemption 2 red dead redemption v