Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.03.2017 18:29
Bohaterowie Power Rangers
1492V

Power Rangers. Recenzje nie miażdżą marzeń fanów

Filmowe perypetie ubranych w kolorowe kostiumy nastolatków walczących ze złem cieszą się na portalu sporą popularnością. Dlatego mogę wnioskować, że naszych czytelników zainteresują pierwsze recenzje Power Rangers, które totalnie nie niszczą filmu. 

Power Rangers w reżyserii Deana Israelite'a (Project Almanac) trafi do polskich kin już 24 marca. Za scenariusz opowieści odpowiada John Gatins (Real Steel) – sympatycy uniwersum mogą przygotować się na bardzo typowe kino.

Power Rangers. Twitch zapowiada maraton z 831 odcinkami

Napływają pierwsze recenzje Power Rangers i jestem zaskoczony. Oczekiwałem średniej na poziomie 20% i wiadra pomyj skierowanego w twórców, ale pierwsi krytycy dostrzegają w tej opowieści przyjemne elementy.

Justin Lowe z The Hollywood Reporter wspomina, że reżyser mając doświadczenie z Project Alamanac dobrze zarządza bardziej skomplikowanymi bohaterami i potrafi utrzymać dramatyczne napięcie, a Alonso Duralde z TheWrap został pozytywnie zaskoczony całym projektem.

Oczywiście nie wszystkie aktualnie opublikowane recenzje są pozytywne, bo przykładowo David Ehrlich z Indiewire podkreśla, że trudno tak naprawdę określić docelową widownię filmu. Wtóruje mu Tim Grierson z Screen International – punktując przewidywalność, cyniczne wykonanie, recykling.

Nie zrozumcie mnie źle – aktualne średnia to zawrotne 48% – ale widząc zwiastuny oczekiwałem znacznie gorszej przygody… Możemy mieć nadzieję, że faktycznie fani Power Rangersów będą dobrze się bawić na seansie. Tak prezentują się pierwsze oceny:

  • The Hollywood Reporter - 70 
  • TheWrap - 66 
  • Variety - 50 
  • Indiewire - 42 
  • Screen International - 30

Materiał: Power Rangers "Real" Clip [HD] Dacre Montgomery, Bryan Cranston, Elizabeth Banks, Bill Hader

Tagi: film power rangers recenzje