Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.03.2017 17:56
Pokemony coraz bliżej Nintendo Switch
1539V

Pokemon na Nintendo Switch. Firma szuka pracowników do nowego projektu

Na Nintendo Switch na pewno nie zabraknie nowej odsłony Pokemonów, ale aktualnie twórcy nie przedstawili szerokiej publiczności produkcji. Możemy jednak sądzić, że wkrótce gra zostanie ujawniona, bo Game Freak szuka pracowników.

Game Freak to japońska firma znana głównie z serii Pokemon. Korporacja od 1996 roku rozwija growe adaptacje małych stworków, które wciąż cieszą się ogromną popularnością. Ostatnia pozycja zadebiutowała w 2016 roku na Nintendo 3DS-a.

Pokemon Stars ma trafić na Nintendo Switch. Będzie to...

Jeszcze przed premierą pojawiła się plotka, według których Game Freak zamierza wrzucić na Nintendo Switch specjalną wersję Pokemon Sun/Moon. Gra zatytułowana „Pokemon Stars” ma zaoferować znaną opowieść z małymi dodatkami.

Game Freak wciąż nie odpowiedziało na informacje, jednak deweloperzy poszukują pracowników, którzy mają doświadczenie w przygotowywaniu modeli 3D na Nintendo Wii U oraz PlayStation Vitę za pomocą oprogramowania Maya.

Zainteresowani deweloperzy otrzymają szansę pracować przy „opracowywaniu RPG, który jest popularny na całym świecie” i zadebiutuje na konsolach. Oczywiście w najmniejszym miejscu nie pojawia się wzmianka o Pokemonach, ale nie trudno zgadnąć, że Japończycy tworzą właśnie kolejne przygody ekipy Pikachu.

Materiał: Pokemon - I Choose You! Movie 2017

Źródło: https://www.videogamer.com/news/pokemon-developer-hiring-for-console-rpg

Tagi: Pokemon pokemon stars The Pokemon Company