Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.03.2017 16:06
Call of Duty 2017 powiewem świeżości
1108V

Call of Duty 2017 sporym powiewem świeżości? Twórcy poszukują nowych pracowników

Nadal czekamy na wielką prezentację tegorocznego Call of Duty. Activision przygotowuje się na wydarzenie, a gracze wyłapują najmniejsze informacje pozostawione przez deweloperów ze Sledgehammer Games. Studio poszukuje nowych pracowników.

Sledgehammer Games w 2014 roku zaoferowało graczom Call of Duty: Advanced Warfare. Wcześniej studio pomagało przy tworzeniu Call of Duty: Modern Warfare 3, ale już od dobrych 3 lat przedstawiciele studia pracują nad wciąż tajnym projektem. 

Nowe Call of Duty wraca do korzeni serii; grę tworzy Sledgehammer!

Najwięksi fani uniwersum wciąż marzą o porzuceniu przez deweloperów futurystycznego klimatu, jednak aktualnie możemy jedynie zagłębiać się w kolejnych informacjach opublikowanych przez twórców.

To właśnie Sledgehammer Games ujawniło nowe oferty pracy, dzięki którym dowiedzieliśmy się, że autorzy poszukują między innymi „dźwiękowca” (sound design). Niby nic w tym nadzwyczajnego, jednak bardziej spostrzegawczy sympatycy zapoznali się z dokładną informacją na stronie zespołu i wśród ogłoszenia pojawia się ciekawa wzmianka:

„Sledgehammer Games poszukuje namiętnego i doświadczonego projektanta udźwiękowienia (Sound Desinger), który pomoże stworzyć świeże, nowe udźwiękowienie AAA do naszego nowego kolejnego projektu.”

Wielu graczy uważa, że te słowa nie pojawiają się na stronie bez powodu, bo „świeże” to podobno kolejna wskazówka, która pozwala nam wyczekiwać na coś zupełnie nowego.

Materiał: Call of Duty: Advanced Warfare Gameplay Launch Trailer

Źródło: http://gamingbolt.com/call-of-duty-2017-sledgehammer-games-looking-to-provide-fresh-new-aural-experience

Tagi: Activision call of duty call of duty 2017 Sledgehammer Games