Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 18.03.2017 13:05
Patapon Remastered. Gra może trafić na rynek już 15 czerwca
1000V

Patapon Remastered. Gra może trafić na rynek już 15 czerwca

Podczas ubiegłorocznego PlayStation Experience Sony zapowiedziało na PS4 powrót trzech kultowych klasycznych marek z portfolio firmy. Były to Parappa the Rappa, Loco Roco i właśnie Patapony.

O ile dwie pierwsze z nich otrzymały już swoje oficjalne daty premier ustalone na kwiecień i maj, to trzecia z nich, traktująca o rytmicznie walczących stworkach, wciąż pozostaje tajemnicą.

Gry dla dzieci. Najlepsze tytuły na PS4 i Xbox One

Wczoraj do Sieci trafiły pierwsze pogłoski, zgodnie z którymi Patapon Remastered w wersji pudełkowej miałby wylądować na półkach już 15 czerwca. Skąd takie rewelacje?

A no malezyjski sklep z grami o międzynarodowym zasięgu zamieścił na swoim Twitterze informację, iż wspomniana wyżej produkcja w wersji azjatyckiej z dostępnymi angielskimi napisami, trafi na lokalny rynek już we wspomnianym wyżej terminie. Co miałoby sens zważywszy na to, że wspólna zapowiedź tych odświeżonych klasyków może oznaczać konkretny plan wydawniczy z nimi związany.

Parappa wychodzi w kwietniu, LocoRoco w maju zaś Patapony w czerwcu. Ciekawe tylko, czy Zachód również otrzyma fizyczną wersję jednej z najlepszych gier ery PSP.

Tagi: patapon patapon remastered remaster sce japan studio sony japan