Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 18.03.2017 10:24
Sonic Forces. Poznajcie świetny główny motyw muzyczny gry!
580V

Sonic Forces. Poznajcie świetny główny motyw muzyczny gry!

Sonic jest jedną z maskotek nie tyle firmy, która ją wytworzyła, a całej naszej branży. W czasach gdy niebieski jeż toczył bój z Marianem, znali go wszyscy, teraz zaś za sprawą swojej nowej gry, może powrócić na szczyt!

Pierwsze konkretne zapowiedzi Sonic Forces nastrajają bardzo pozytywnie. Solidna rozgrywka, ciekawy pomysł na historię i jakość podobna do tej, którą pamiętamy z czasów Sonic Adventure.

Sonic Forces. Rozgrywka i zwiastun

Jeśli jeszcze mało jest wam nowości od Sonic Team, dobrze trafiliście, albowiem mam dla was świeżutki główny motyw muzyczny z nadchodzącej gry. Jego kompozytorem jest niejaki Tomoya Ohtani współpracujący z Segą już od startu Dreamcasta. Jako wieloletni autor motywów do wielu gier z niebieskim jeżem, doskonale wie jak odświeżyć tę markę także pod tym kątem.

Posłuchajcie zatem poniższego utworu i rozpłyńcie się nad jego formą - mieszanina perkusji, gitary basowej i jeszcze paru innych instrumentów tworzy naprawdę fenomenalne dzieło, które zarówno kojarzy się z charakterystycznym stylem serii jak i wprowadza do niej nieco świeżego powietrza. Istnieje spora szansa na to, że stanie się on kiedyś kultowy.

Materiał: Sonic Forces - Main Theme

Tagi: muzyka z gier Sonic Forces Sonic Team Tomoya Ohtani