Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.03.2017 14:20
Dzień Świętego Patryka w Call of Duty: Modern Warfare Remastered
552V

Dzień Świętego Patryka w Call of Duty: Modern Warfare Remastered. Specjalne wydarzenie z nową mapą

Dzień Świętego Patryka to wielkie irlandzkie święto narodowe i religijne obchodzone 17 marca. Sytuację dostrzegają twórcy gier przygotowując specjalne wydarzenia i właśnie z tej okazji sympatycy Call of Duty: Modern Warfare Remastered mogą sprawdzić kilka nowych dodatków.

Zdaje sobie sprawę, że to rozszerzenie zostało zapowiedziane dwa dni temu, ale nie mieliśmy okazji o nim wspomnieć, a dzisiejszy piękny piątek to naprawdę dobra okazja. W końcu Irlandczycy świętują.

Call of Duty: Modern Warfare Remastered w Encyklopedii PPE.pl

Activision zdecydowało się na pierwsze, tegoroczne wydarzenie na serwerach Call of Duty. Operation Shamrock & Awe jest ciekawym wydarzeniem, ponieważ pozwala zainteresowanym pobiegać po nowej, zielonej wersji „Downpour”. Odświeżona miejscówka posiada kilka nowych elementów, ale w zasadzie natraficie tutaj wyłącznie na kosmetyczne zmiany.

Twórcy przygotowali również kilka małych przedmiotów, które można zdobyć dzięki Supply Dropom – należy na pewno dodać, że w każdym tygodniu otrzymacie jedną, darmową paczkę. Fani serii powinni spędzić na serwerach jak najwięcej czasu, ponieważ zgarniając wszystkie dodatki (skórka dla broni, emblemat, wizytówka), odblokujecie dodatkową postać – Darrena “Gravesa” Cosgrave’a.

Lepiej nie traćcie czasu, ponieważ wydarzenie trwa wyłącznie do 3 kwietnia. W późniejszym terminie nie będziecie mogli zdobyć przedmiotów i nie odblokujecie żołnierza.

Materiał: Call of Duty: Modern Warfare Remastered – Operation Shamrock and Awe Trailer

Źródło: Twitter.com

Tagi: Activision Call of Duty: Modern Warfare Remastered dzień świętego patryka Raven Software zwiastun