Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.03.2017 13:38
The Surge zwiastun
536V

The Surge. Mocny zwiastun prezentuje głównego bohatera

 „Silniejsi, Szybsi, bardziej wytrzymali” – te słowa zapowiadają atrakcje z najnowszego zwiastuna The Surge. Deck13 zaprasza graczy na kolejny naprawdę przemyślany, efektowny i dobrze wyglądający materiał.

Niemieckie Deck13 podgrzewa atmosferę przed premierą swojej najnowszej produkcji. Autorzy tym razem pracując na własny rachunek wrzucą graczy w specjalne egzoszkielety i zaproszą na wiele efektownych, a zarazem wymagających pojedynków.

The Surge w Encyklopedii PPE.pl

The Surge może okazać się sporą niespodzianką dla fanów ostatnich dzieł From Software. Japończycy pokazali deweloperom, że gracze lubią umierać, więc wiele formacji przygotowuje teraz wymagające i satysfakcjonujące opowieści.

Autorzy specjalnie nie ukrywają, że wrzucą śmiałków w sam środek wymagających starć, ale właśnie te wszystkie walki mają być ozdobą tytułu. W grze wcielimy się Warrena, który rozpoczyna prace w nowym miejscu, ale nie będzie to spokojna ośmiogodzinna przyjemność.

Megakorporacja CREO zamierza zneutralizować druzgocące efekty zmiany klimatycznych, ale pewnego razu w placówce dochodzi do tajemniczej katastrofy. Protagonista ma akurat problem, bo znajduje się w samym środku niebezpieczeństwa i gdy odzyskuje przytomność odkrywa, że wszyscy chcą go zabić. Na szczęście nie jest bezbronny, ponieważ posiada futurystyczny egzoszkielet, który pozwoli mu przetrwać ataki przeciwników.

Materiał: The Surge - silniejsi, szybsi, bardziej wytrzymali

Tagi: Deck 13 Focus Home Interactive the surge trailer zwiastun