Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.03.2017 18:58
DLC do Shadow Warrior 2
458V

Shadow Warrior 2. Darmowe DLC zapowiedziane zwiastunem

Flying Wild Hog ponownie bardzo pozytywnie zaskakuje. Twórcy przygotowali kolejne darmowe rozszerzenie, które upiększa Shadow Warrior 2. Zainteresowani gracze mogą przygotować się na nowe misje.

Shadow Warrior 2 to shooter przygotowany przez rodzime Flying Wild Hog. Gra zadebiutowała w ubiegłym roku na komputerach osobistych i zebrała pozytywne opinie – opowieść może pochwalić się średnią ocen na poziomie 78%.

Shadow Warrior 2 w Encyklopedii PPE.pl

Już w ubiegłym roku na rynku zadebiutowały darmowe dodatki do Shadow Warrior 2, ale możemy mieć pewność, że to nie koniec przyjemności. Bounty Hunt Part 1 to początek nowej serii bezpłatnych rozszerzeń, które pozwolą graczom na dłużej cieszyć się pozycją.

Najnowszy pakiet zawiera:

  • 14 nowych misji
  • 2 nowe bronie
  • 4 nowe umiejętności

Wkrótce otrzymamy informacje dotyczące kolejnych DLC. Shadow Warrior 2 zostało dodatkowo przecenione na Steam i grę możecie teraz nabyć za około 160 zł – 25% zniżka będzie aktywna przez cały weekend.

Na koniec pytanie pozostaje jedno – a jak tam wersja na PlayStation 4 i Xboksa One? Miejmy nadzieję, że już wkrótce Flying Wild Hog przerwie zmowę milczenia i przedstawi szczegóły dotyczące konsolowego wydania.

Materiał: Shadow Warrior 2: Bounty Hunt Part 1 DLC - Now Available

Tagi: Devolver Digital flying wild hog shadow warrior 2