Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.03.2017 18:03
Okładka Uniwersum Metro 2033. Achromatopsja
341V

Uniwersum Metro 2033. Achromatopsja w księgarniach! Autor zaprasza na spacer

Od dzisiaj wszyscy miłośnicy uniwersum Metro 2033 mogą zapoznać się z najnowszą powieścią Artura Chmielewskiego. Autor Achromatopsji zaprasza czytelników na ciekawy spacer po Warszawie.

Premiera najnowszej powieści z uniwersum Metro 2033 to wielkie wydarzenie dla polskich czytelników, ponieważ zainteresowani otrzymają kolejną przygodę od autora z naszego kraju.  Artur Chmielewski – rodowity warszawianin, dziennikarz, fotoreporter i twórca kilkudziesięciu reportaży publikowanych na łamach ogólnopolskich tygodników – dołączył do Pawła Majki i Roberta J. Szmidta.

Uniwersum Metro 2033. Achromatopsja – fragmenty polskiej powieści

Pisarz zabierze czytelników do Warszawy roku 2033. Odkąd powieści ze świata wykreowanego przez Dmitrija Glukhovsky’ego, zaczęły się pojawiać w Polsce, stolica była jedną z najbardziej wyczekiwanych lokalizacji.

„Od dwudziestu lat życie jest nieustanną licytacją, w której los wciąż niestrudzenie podbija stawkę pochłaniającego wszystko codziennego koszmaru. Jednak tu, w ciemnych tunelach warszawskiego metra, udaje nam się przynajmniej utrzymać pozory normalności. I choć wiem, że to już koniec naszego świata, to rozłożony na raty jest łatwiejszy do zaakceptowania – oswojony i znajomy”.

Tak o „Achromatopsji” wypowiedział się Dmitry Glukhovsky:

"Wiem, że fani od dawna czekali na warszawską powieść Uniwersum Metro 2033… I oto jest! Za sprawą Artura Chmielewskiego trafia w Wasze ręce „Achromatopsja”. I wbrew znaczeniu tytułu wcale nie jest pozbawiona kolorytu! Przeciwnie: trzyma w napięciu i zaskakuje. Dobra robota!"

Książkę możecie zamówić w tym miejscu, a zainteresowanych zapraszam na wspomniany spacer. Autor oprowadza czytelników po Warszawie.

Materiał: Uniwersum Metro 2033. Achromatopsja | Artur Chmielewski – spacer po Warszawie

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: informacja prasowa insignis metro 2033