Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.03.2017 13:30
Firestorm z Injustice 2
627V

Injustice 2 z mikrotransakcjami. Nowy gameplay przedstawia ogniste możliwości Firestorma

Injustice 2 to kolejna produkcja, w której nie zabraknie małych płatności, ale autorzy w tym wypadku nie zamierzają wpływać na balans. Studio ma ofertę dla wszystkich sympatyków kolorowych ciuszków.

Injustice 2 to najnowsza gra NetherRealm Studios. Twórcy serii Mortal Kombat kontynuują walkę bohaterów DC, bo pozycja jest pełnoprawną kontynuacją wydanego w 2013 roku Injustice: Gods Among Us.

Injustice 2 w Encyklopedii PPE.pl

W Injustice 2 pojawi się specjalna waluta Source Crystals, którą kupimy za prawdziwą gotówkę. Za jej pomocą możemy wpłynąć wyłącznie na wygląd bohaterów, więc sympatycy tytułu nie muszą obawiać się o zaburzenie balansu.

Za Source Crystals kupimy premierowe skórki dla bohaterów (przykładowo takie, które znajdziemy w droższych wydaniach gry), upiększymy posiadane ciuszki i dokonamy „transformacji zestawów”. Najciekawiej wygląda ten ostatni element, ponieważ pozwoli przenieść statystyki z potężniejszych (choć brzydszych) strojów do słabszych (lecz ładniejszych). Jest to oczywiście wyłącznie kosmetyka, z której pewnie skorzystają tylko wyjątki, ale autorzy postanowili dodać taką opcję do gry. Zainteresowani za pomocą Source Crystals również pokolorują ubrania.

Twórcy w specjalnym komunikacie podkreślają, że cenią społeczność i nie zamierza przygotować systemu typu „zapłać a wygrasz”. Trzeba mieć jednak świadomość, że za Source Crystals możemy również „oszczędzić czas” – po zdobyciu jednym z bohaterów 20 poziomu, możemy za pomocą waluty odblokować 20 lvl na innym wojowniku. Gracze muszą pierwszy raz dobić do maksymalnego poziomu podczas standardowej rozgrywki.

Na deser zapraszam na gameplay prezentujący wszystkie smakołyki Firestorma.

Materiał: Injustice 2 - Introducing Firestorm!

Źródło: http://www.vg247.com/2017/03/16/injustice-2-reveals-source-crystals-a-real-money-currency-that-lets-you-change-the-look-of-characters-power-level/

Tagi: gameplay injustice 2 mikrotransakcje NetherRealm Studios Warner Bros.