Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 16.03.2017 08:26
Summer Lesson po angielsku. Figurka bohaterki mierzy 160 cm i kosztuje 22 tysiące dolarów
2328V

Summer Lesson po angielsku. Figurka bohaterki mierzy 160 cm i kosztuje 22 tysiące dolarów

Zbliżamy się do premiery Summer Lesson z angielskimi napisami. Namco Bandai chwali się, jak wykonało pracę i przy okazji zapowiada wydanie edycji kompletnej, ze wszystkimi DLC.

Przede wszystkim trzeba powiedzieć, że posiadacza PlayStation VR niedługo będą mogli kupić Summer Lesson również z angielskimi napisami. Wszystko dzięki wersji azjatyckiej gry, która jest szykowana przez Bandai Namco. Premiera takiej edycji gry ma się odbyć w najbliższym czasie, wiosną 2017 r.

Najlepsze gry free-to-play

Warto w tym miejscu podkreślić, że azjatycką wersję Summer Lesson (czyli taką wyposażoną w angielskie napisy) będzie można kupić w dystrybucji cyfrowej. Co z premierą w Europie/USA? Sony uznaje chyba, że gra jest zbyt kontrowersyjna i nie zamierza wprowadzać Summer Lesson do bezpośredniej dystrybucji na zachodnich rynkach, by nie szkodzić wizerunkowi PS VR.

To nie wszystkie atrakcje, które szykuje Bandai Namco. Firma zapowiedziała, że wprowadzi na rynek pudełkowe, kompletne wydanie Summer Lesson, z podtytułem: "Hikari Miyamoto Collection". W Japonii takie wydanie gry na fizycznym nośniku zapowiedziano na 25 maja 2017 r. Cena to 7600 jenów. W pakiecie otrzymamy od razu 4 wydane rozszerzenia gry.

A teraz - werble! - najciekawsze ogłoszenie. Bandai Namco zapowiedziało, że na rynku od 25 maja, dostępna będzie "figurka" przedstawiająca bohaterkę gry w skali 1:1. Oznacza to, że przedmiot ma wysokość 160 cm i że ma kosztować ok. 22 tysiące dolarów. Ekonomiczna wersja takiej figurki mierzy 21 cm i kosztować będzie 90 dolarów. Figurka ma również powstawać w wersji ze strojem kąpielowym. Pierwsze zdjęcia przedmiotu znajdziecie poniżej, w naszej galerii.


Tagi: Bandai Namco ciekawostki figurka humor Summer Lesson