Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.03.2017 19:33
Dinozaur z Robinson: The Journey
1040V

Robinson: The Journey w niższej cenie na PlayStation Store. Twórcy opowiadają o wykorzystanej technologii

Robinson: The Journey jest wciąż jedną z najlepszych produkcji na PlayStation VR. Crytek zdecydował się przecenić grę, ale myślę, że propozycja korporacji i tak nie prezentuje oczekiwanego przez graczy poziomu. 

Robinson: The Journey zadebiutowało na rynku w listopadzie 2016 roku. Produkcja przedstawia historię młodego chłopaka, który trafia na planetę pełną dinozaurów i musi przetrwać w tym niecodziennym środowisku.

Robinson: The Journey w Encyklopedii PPE.pl

Gra początkowo zadebiutowała wyłącznie na PlayStation 4, ale Sony zagwarantowało sobie czasową wyłączność. Na początku 2017 roku pozycja wskoczyła również na komputery osobiste.

Robinson: The Journey w dniu premiery było drogie, bo autorzy wycenili swoją przygodę na pełną sumę, czyli 259 zł. Z tego powodu z propozycją wciąż nie zapoznało się wielu posiadaczy PlayStation VR, którzy czekają na sensowną obniżkę.

Słowo klucz w tym wypadku to „sensowna”, bo Crytek rozesłał informacje prasowe do redakcji zapowiadając stałą przecenę, jednak i tak produkcja jest droga. Z 259 zł na 209 zł za kilkumiesięczną opowieść na kilka godzin? Oczywiście każdy głosuje w tej sytuacji portfelem.

Na deser przedstawiam „techniczny dzienniczek”, na którym deweloperzy opowiadają o przygotowaniu  Robinson: The Journey.

Materiał: Robinson: The Journey | Tech Diary 1

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: crytek promocja Robinson: The Journey