Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.03.2017 18:02
Postać ze Sniper: Ghost Warrior 3
475V

Sniper: Ghost Warrior 3. Zwiastun fabularny przedstawia wydarzenia

Od kilku miesięcy czekałem na ten materiał. CI Games w końcu zaprezentowało fabularny zwiastun Sniper: Ghost Warrior 3 i okazuje się, że studio wpadło na ciekawy pomysł. Historia może okazać się sporą niespodzianką.

Sniper: Ghost Warrior 3 to najnowsza produkcja rodzimego CI Games. Jeszcze kilka godzin temu mogliście na PPE zobaczyć fragment rozgrywki przepełniony strzelaniem z pięknej snajperki, a teraz przyglądamy się fabularnemu zwiastunowi.

Sniper: Ghost Warrior 3 w Encyklopedii PPE.pl

Od dawna czekałem na materiał prezentujący historię ze Sniper: Ghost Warrior 3, bo obawiałem się, że autorzy kolejny raz wykorzystają motyw „wojny” i wrzucą gracza w sam środek „piekła”. Na szczęście deweloperzy nie zamierzają skupić się na konflikcie zbrojnym, który choć pojawi się w grze, to będzie wyłącznie dodatkiem. Tutaj najważniejsza jest rodzina.

To też nie jest najświeższy pomysł ostatnich lat, ale na pewno historia potrafi zaintrygować. Możemy oczywiście zgadywać, że główny bohater przez swoje umiejętności wpadł w tarapaty, ale przeciwnicy nie zamierzają mierzyć się z nim bezpośrednio, a do całej intrygi wykorzystują młodszego brata… W sumie – był już taki film?

Materiał nie jest specjalnie długi, ale potrafi zachęcić do tytułu CI Games. Sniper: Ghost Warrior 3 trafi na półki sklepowe 25 kwietnia.

Materiał: Sniper Ghost Warrior 3 - Story Trailer "Brothers"

Tagi: ci games Sniper: Ghost Warrior 3 trailer zwiastun