Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.03.2017 15:40
Wielkie bany w For Honor
1122V

For Honor. Ban dla ponad 1500 graczy i kolejne działania Ubisoftu

For Honor to najnowsza marka Ubisoftu, o którą Francuzi zamierzają dbać. Właśnie z tego powodu ponad 1500 graczy zostało ukaranych, a dodatkowo firma ostrzega kolejnych oszustów. 

Ubisoft już w przypadku Rainbow Six: Siege pokazał, że nie zamierza tolerować jakichkolwiek oznak nieuczciwej rozgrywki. Gracze są systematycznie banowani w strzelance Francuzów i najwidoczniej nie inaczej będzie w przypadku For Honor.

For Honor w Encyklopedii PPE.pl

Ubisoft oficjalnie potwierdził, że rozdał ponad 1500 trzydniowych banów, a kolejne 4000 graczy otrzymało ostrzeżenia. Firma nie pozwoli sobie na nieuczciwą zabawę na serwerach, przez którą mogą cierpieć inni gracze.

Korporacja postanowiła ukarać zawodników za „AFK Farming”, czyli praktykę, podczas której śmiałek blokuje kontroler (przykładowo za pomocą gumki) i nie uczestniczy w zmaganiach. Robi coś innego, czyta, bawi się z psem, a jednocześnie zbiera nagrody za zakończenie spotkań. Ta sytuacja wyjątkowo irytuje aktywnych wojowników, którzy w pojedynkach 1 vs. 2 mają nikłe szanse na zwycięstwo.

Trzydniowy zakaz nie jest tak naprawdę niczym wielkim, ale Ubisoft ostrzega, że to dopiero początek. Jeśli gracze będą kontynuować nieuczciwe praktyki, to mogą nawet zostać permanentnie zbanowani. Za każdym razem deweloperzy wysyłają do oszustów e-maile z dokładnym wytłumaczeniem sytuacji.

Materiał: For Honor – Cinematic Story Trailer 

Źródło: http://www.ign.com/articles/2017/03/15/ubisoft-bans-over-1000-for-honor-players

Tagi: ban For Honor Ubisoft