Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.03.2017 14:13
Snajper przed wyruszeniem na misję ze Sniper: Ghost Warrior 3
485V

Sniper: Ghost Warrior 3. Gameplay przedstawia infiltrację bazy i odbijanie zakładnika

CI Games coraz to chętniej przedstawia kolejne fragmenty ze Sniper: Ghost Warrior 3. Snajper tym razem musi zająć się hordą przeciwników i wydostać z małej bazy zakładnika. Propozycja rodzimego studia może okazać się bardzo satysfakcjonująca. 

Snajper coraz to chętniej prezentuje swoje umiejętności. Na dzisiejszym fragmencie rozgrywki zobaczycie szybką akcję, w której główny bohater eliminuje z oddali grupkę rywali, a następnie dobija kilku oprychów w bliskim kontakcie.

Sniper: Ghost Warrior 3 w Encyklopedii PPE.pl

Tytuł może spodobać się fanom gatunku, którzy z uśmiechem na ustach będą czaić się w krzakach i wyczekiwać na nadciągających przeciwników. CI Games już wcześniej potwierdziło, że potrafi przygotować świetny gameplay.

Nadal sporą niewiadomą pozostaje historia oraz tryb sieciowy. Ten drugi element ma zadowolić fanów Call of Duty oraz Battlefielda, ale nadal trudno mi uwierzyć, by ta produkcja mogła rywalizować z największymi rybkami w małym akwarium.

Mimo wszystko kampania zapowiada się naprawdę nieźle. Jeśli opowieść będzie trzymać poziom, to na pewno wielu graczy chętnie zapozna się z pozycją Polaków. Na uwagę w przypadku Sniper: Ghost Warrior 3 na pewno zasługuje oprawa, która prezentuje się naprawdę nieźle… Z drugiej strony kolejny raz otrzymujemy film, na którym sztuczna inteligencja zawodzi.

Materiał: Sniper: Ghost Warrior 3 - Outpost And Hostage Rescue Gameplay

Tagi: ci games gameplay Sniper: Ghost Warrior 3