Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.03.2017 18:30
Dark Souls III: The Ringed City walka z bossem
590V

Dark Souls 3: The Ringed City. Gameplay przedstawia sam początek umierania, a zwiastun nową arenę

From Software zakończyło już prace nad ostatnim rozszerzeniem do Dark Souls 3. Studio może w spokoju koncentrować się nad nowymi tytułami, a wierni fani powinni ostrzyć topory na The Ringed City. Rozszerzenie zostało zaprezentowane na kolejnym fragmencie rozgrywki i zwiastunie. 

Dark Souls 3: The Ringed City to drugie i ostatnie DLC do najnowszej produkcji From Software. Japończycy jeszcze przed premierą pozycji zapowiedzieli dwa wielkie dodatki – pierwszy zadebiutował pod koniec października, a nadchodzący trafi do graczy 28 marca.

Dark Souls 3: The Ringed City w Encyklopedii PPE.pl

Przed Wami sam początek przygotowanych przyjemności. Ostrzegam przed sporą dawką spoilerów, ale w zasadzie jest to ciekawy materiał dla osób, które wciąż nie zdecydowały, czy warto zainteresować się rozszerzeniem.

W Dark Souls 3: The Ringed City trafimy do zupełnie nowej miejscówki, zawalczymy z kolejnymi bossami, a zainteresowani znajdą nowe bronie. Film zdradza sporo ciekawostek i pozwala przygotować się na pierwsze wyzwania.

Na uwagę na pewno zasługuje fantastyczna prezentacja lokacji. Nie zdradzam za wiele, ale w połowie materiału (obok tego w białym!;)) zobaczycie prawdziwy kunszt From Software. Ta ekipa potrafi tworzyć wyjątkowe miejscówki… W zasadzie pod względem przeciwników również trudno tutaj narzekać.

From Software opublikowało również zwiastun prezentujący nową arenę – w Dragon Ruins będziemy świadkami wielu efektownych pojedynków.

Materiał: Dark Souls 3 The Ringed City gameplay i zwiastun 

Tagi: dark souls 3: the ringed city From Software gameplay