Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 15.03.2017 08:28
Horizon: Zero Dawn. Nowy patch eliminuje bugi
1502V

Horizon: Zero Dawn. Nowy patch eliminuje bugi

Patrząc na listę zmian wprowadzanych przez najnowszy patch do Horizon: Zero Dawn można odnieść wrażenie, że w tej grze znajduje się mnóstwo bugów.

To na szczęście nie do końca prawda, bo na szczęście błędy w Horizon: Zero Dawn występują rzadko. Przy rozmiarach świata, które zaproponował ten tytuł można oczywiście przymknąć oko na małe niedociągnięcia.

Recenzja Horizon: Zero Dawn

Patch 1.04 do Horizon: Zero Dawn jest już dostępny do ściągnięcia dla wszystkich posiadaczy gry w Europie. Łatka poprawia przede wszystkim kilka błędów technicznych. Pełną listę zmian znajdziecie w na oficjalnym europejskim blogu PlayStation (uwaga na drobne spoilery).

W największym skrócie deweloperzy poprawili błędy powodujące spadanie NPC-ów ze zboczy w niektórych questach. Poprawiono złe pojawianie się elementów ekwipunku Aloy, wyeliminowano kilka błędów  "A Seeker at the Gates". Poprawiono błędy, które zatrzymywały progres m.in. w Forcie Carja. Guerrilla wzięło też pod lupę kilka questów pobocznych - m.in. złe aktualizowanie celów i złe wywoływanie skryptów, co czasami blokowało postępy w danym zadaniu.

Jeśli chodzi o ogólne poprawki, to deweloperzy wyeliminowali problem z zatrzymywaniem się muzyki, z zacinaniem się Aloy w animacji ślizgania. Twórcy wprowadzili też "szereg mniejszych poprawek ulepszających ogólne doświadczenie z rozgrywki".

Źródło: http://community.eu.playstation.com/t5/Horizon-Zero-Dawn/Latest-Updates/m-p/24971132

Tagi: Guerrilla Games Horizon: Zero Dawn patch ps4