Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.03.2017 20:22
XCOM 2 główny motyw
2044V

PlayStation Store. Zagłosuj na promocję - Bioshock: The Collection vs. XCOM 2

Sony ponownie zaprasza graczy na nowe wydarzenie na PlayStation Store. Gracze mogą zagłosować na jedną z dwóch produkcji, która zostanie przeceniona w sklepie Japończyków. Tym razem padło na dwie gry wydawane przez 2K Games.

W PlayStation Store gracze mogą systematycznie kupować produkcje w bardzo atrakcyjnych cenach. Japończycy wciąż przeceniają nowe pozycje, a dodatkowo od pewnego czasu zapraszają na specjalne wydarzenie.

http://www.ppe.p(...)ita.html">Promocja na PlayStation Store. Największa w historii oferta dla PS4, PS3 i PS Vita

Klienci PlayStation Store mogą wybrać tytuł, który zostanie wkrótce przeceniony. W ostatniej ofercie pojawił się Hitman, który wygrał z Dragon Ball: Xenoverse 2 – gra zebrała 58,99% głosów społeczności.

Dzisiaj zainteresowani mogą wybrać jedną z następujących pozycji:

  • BioShock: The Collection
  • XCOM 2

Głosowanie trwa zaledwie do 15 marca, a zwycięzcę poznamy już w najbliższy piątek. Tytuł z większą liczbą głosów będzie dostępny dla wszystkich zainteresowanych w obniżonej cenie na najbliższy weekend.

Głosować możecie na blogu Sony – choć jest to amerykańska odsłona witryny, to jednak identyczna oferta pojawi się w innych regonach.

Materiał: XCOM 2 - Announcement Trailer

Źródło: http://blog.us.playstation.com/2017/02/27/vote-for-your-favorite-assasins-creed-ezio-collection-vs-final-fantasy-xv/

Tagi: PlayStation 4 promocja Sony