Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.03.2017 21:48
Bohaterowie z Has-Been Heroes
487V

Has-Been Heroes. Zwiastun fabularny przypomina o premierze

Twórcy serii Trine postanowili przypomnieć o swojej nowej produkcji. Frozenbyte przygotowało fabularny zwiastun Has-Been Heroes, który pozwala dodatkowo spojrzeć na kilka fragmentów rozgrywki.

Fińskie Frozenbyte w ubiegłym roku zaoferowało graczom Shawden, ale produkcja nie skradła serc fanów skradanek z całego świata. Twórcy po tej małej porażce postanowili przygotować kolejną nową markę, która zadebiutuje na rynku już 28 marca.  

Has-Been Heroes w Encyklopedii PPE.pl

Has-Been Heroes to nietypowe połączenie gry akcji, RPG-a z roguelike, w której wcielimy się w trójkę wielkich bohaterów. Problem polega jednak na tym, że legenda protagonistów już dawno przeminęła, bo w krainie od dawna nikt nie potrzebował mężnych wojaków. Po latach król wzywa herosów do swojego zamku i wyznacza im wyjątkowo trudne zadanie – muszą odprowadzić do szkoły księżniczki.

Brzmi dziwnie? Najnowszy materiał powinien zainteresować wielu graczy, bo autorzy nie tylko wrzucają skromne informacje o fabule, ale pozwalają również spojrzeć na rozgrywkę. Gameplay wygląda przyjemnie.

Podczas przemierzania lokacji będziemy musieli wykazać się sporą zręcznością oraz idealnym opanowaniem herosów. W trakcie zmagań wciąż wpadniemy na skarby pełne nowych broni, a postacie nauczą się potężniejszych czarów.

Materiał: Has-Been Heroes Story Trailer

Tagi: Frozenbyte Has-been heroes trailer zwiastun