Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.03.2017 20:01
Nowa rasa w Mass Effect: Andromeda
961V

Mass Effect: Andromeda. Gameplay przedstawia jednego z towarzyszy głównego bohatera

BioWare za pomocą kilku redakcji wciąż nakręca hype na Mass Effect: Andromeda. Na jednym z pierwszych materiałów pojawił się przedstawiciel tajemniczy rasy, który został dzisiaj dokładnie zaprezentowany. Poznajcie Jaala. 

W Mass Effect: Andromeda gracze trafią do zupełnie nowej galaktyki. To właśnie w Andromedzie zostanie rozegrany cały główny wątek opowieści, w którym ludzie szukają nowego miejsca dla swojej rasy.

Mass Effect: Andromeda w Encyklopedii PPE.pl

Nie jest raczej wielkim zaskoczeniem, że nowe miejsce skrywa wiele tajemnic i niespodzianek. Jedną z nich jest bez wątpienia rasa angaran, którzy zamieszkują gromadę Helius. Jednym z ich przedstawicieli je Jaal, który dołączy do zespołu głównego bohatera.

Dzisiaj możemy bliżej przyjrzeć się tej postaci, która ma podobno odegrać bardzo ważne zadanie w całej opowieści. Nie zdziwię się, jeśli autorzy wymęczą graczy kilkoma zadaniami lojalnościowymi, by po chwili okazało się, że Jaal ma nie do końca miłe zamiary.

Mimo wszystko trudno odmówić tej postaci wyjątkowości. Uwielbiam w uniwersum Mass Effect, że autorom udało się stworzyć nietypowe rasy, które w świetny sposób pasują do historii i realiów.

Już w tym tygodniu otrzymamy możliwość bliższego poznania z Jaalem. Mass Effect: Andromeda trafi do programów EA Access oraz Origin Access, dzięki którym zainteresowani będą poznawać pozycję przez pierwsze dziesięć godzin.   

Materiał: Mass Effect: Andromeda - Introducing Jaal Your Angara Teammate 

Tagi: