Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.03.2017 17:57
Znana sceneria z Get Even
709V

Get Even. Gameplay przedstawia początek historii

Rodzime The Farm 51 przygotowuje zupełnie nową produkcję, która powinna zainteresować fanów strzelania. Get Even w ciekawy sposób przedstawi graczom historię i zaprosi do kombinowania. Zobaczcie sam początek przygody.

Tytułem wstępu warto wrócić do grudnia 2013 roku. Wtedy to The Farm 51 zapowiedziało nową strzelankę, która od początku miała graczy oczarować piękną oprawą. Przez wiele miesięcy nie otrzymywaliśmy konkretów na temat pozycji, ale premiera odbędzie się w maju, więc autorzy coraz to chętniej prezentują Get Even

Get Even w Encyklopedii PPE.pl

Dzisiaj możemy spojrzeć na sam początek przygody. Główny bohater na początku ma spory mętlik w głowie, ale z biegiem czasu otrzymuje on (a zarazem gracz) wszystkie niezbędne szczegóły dotyczące wydarzeń.

Miałem okazję zagrać w pozycję przez około 2 godziny na specjalnym pokazie w The Farm 51 i jutro będziecie mogli zapoznać się z moimi wrażeniami z produkcji. Teraz tylko dodam, że Get Even nie będzie typowym shooterem, ale Gliwiczanie znaleźli swoje miejsce w gatunku.

Na materiale zobaczycie ciekawy dodatek – protagonista może wykorzystać telefon i połączyć go z giwerą tworząc bardzo zacną zabawkę. Gadżet przydaje się podczas wymiany ognia. 

Materiał: Get Even gameplay - the first 15 minutes

Tagi: