Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.03.2017 19:03
Szybka jazda w Mario Kart 8 Deluxe
536V

Mario Kart 8 Deluxe. Gameplay przedstawia nową zawartość

Nintendo Switch nie zadebiutował z olbrzymim zestawem tytułów, ale na konsoli będą stale pojawiać się świeżutkie produkcje. Japończycy już w kwietniu wrzucą na rynek odrestaurowaną wersję Mario Kart 8, która została zaprezentowana na fragmentach rozgrywki. 

Jeszcze przed oficjalnym ujawnieniem Mario Kart 8 Deluxe pojawiło się sporo plotek dotyczących produkcji. Japończycy na początku roku potwierdzili kilka przecieków i postanowili wrzucić fantastyczne wyścigi na kolejną platformę.

Mario Kart 8 Deluxe w Encyklopedii PPE.pl

Mario Kart 8 Deluxe zapowiada się na jeden z najciekawszych tytułów na Nintendo Switch w 2017 roku. Japończycy może i nie rewolucjonizują serii, ale oferują mnóstwo zawartości i wyjątkowo przyjemny gameplay.

Już edycja na Nintendo Wii U potrafiła wgnieść w fotel, a tutaj otrzymamy „jeszcze więcej przyjemności”. Gra zawiera wszystkie wcześniej wydane rozszerzenia, a ponadto studio zajęło się dodaniem nowych bohaterów (Inkling Boy i Inkling Girl ze Splatoon, King Boo, Dry Bones oraz Bowser Jr.!.) oraz zupełnie nowy tryb. Podczas Battle Mode będziemy rywalizować z przeciwnikami na arenach, a poniższe fragmenty rozgrywki skupiają się właśnie na takiej zabawie.

Bez wątpienia ta pozycja może odnieść spory sukces na Nintendo Switch, ponieważ konsola idealnie nadaje się do zabawy na jednym ekranie, a ponadto w Mario Kart może grać dosłownie każdy. Można jedynie żałować, że autorzy nie dodali kilku nowych map do zwykłych wyścigów.

Materiał: Mario Kart 8 Deluxe Gameplay

Tagi: gameplay mario kart 8 deluxe Nintendo