Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.03.2017 17:44
Postać z Quake Champions
986V

Quake Champions. Wybornie dynamiczny gameplay spełnieniem marzeń fanów

id Software na PAX East 2017 prezentowało szerokiej publiczności Quake Champions i dzięki temu możemy spojrzeć na świeżutki gameplay, który powinien zainteresować fanów serii. Autorzy zaoferują wybornie dynamiczne zmagania.

Quake Champions to najnowsza odsłona legendarnej serii. Za pozycję odpowiada id Software, którego przedstawiciele postanowili skupić się wyłącznie na komputerach osobistych. Tytuł będzie działał w 120 klatkach na sekundę.

Najlepsze gry free-to-play. Nasze zestawienie!

Na wstępie zaznaczę – jakość poniższego materiału nie prezentuje oczekiwanego poziomu, ale w tym wypadku nie powinniśmy narzekać, bo możemy spojrzeć na bardzo dynamiczne zmagania, które będą kluczowym elementem Quake Champions.

id Software obiecuje wyjątkowo przyjemną rywalizację dla najwierniejszych sympatyków serii, którzy podczas rozgrywki nie będą przejmować się spadkami animacji, a liczą na szybkie i satysfakcjonujące strzelanie. Tego podobno już teraz nie brakuje, a nie możemy zapomnieć, że autorzy wciąż prezentują wczesną fazę projektu – w niedalekiej przyszłości będziemy świadkami zamkniętej bety.

Poniższy fragment rozgrywki prezentuje zdolności Jeffrey’ego "Thump4" McShane’a. To eSportowiec, który przez lata zagrywał się w QuakeWorld i Quake 4, a teraz zamierza kontynuować swoją pasję na kolejnej pozycji. Na filie nie brakuje fantastycznego movementu i celnego strzelania ze wszystkich przygotowanych zabawek.  

Quake Champions będzie dystrybuowany w formie free-2-play, a więcej szczegółów na ten temat znajdziecie w tym miejscu.

Materiał: Quake Champions PAX Pro Anarki Gameplay

Tagi: Bethesda gameplay id Software Quake Champions