Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.03.2017 16:18
Bohaterka Resident Evil: Revelations
983V

Resident Evil: Revelations na PlayStation 4 i Xbox One. Capcom zapowiada kolejnego kotleta

Capcom nie zamierza zmarnować okazji do łatwego zarobku. Firma właśnie zapowiedziała Resident Evil: Revelations w wersji na PlayStation 4 i Xboksa One. Produkcja zadebiutuje na kolejnych platformach jeszcze w tym roku.

Resident Evil: Revelations zostało początkowo zapowiedziane wyłącznie na Nintendo 3DS-a. Gra została dobrze przyjęta na małym sprzęcie Nintendo, więc Capcom w późniejszym terminie wrzucił opowieść na PlayStation 3, Xboksa 360 i komputery osobiste.

Recenzja Resident Evil 7

Japończycy zaskoczyli zapowiadając kolejną wersję pozycji. Na Twitterze właśnie pojawiła się lakoniczna wiadomość – Resident Evil: Revelations trafi na PlayStation 4 i Xboksa One jesienią 2017 roku.

Szczegółów oraz materiałów aktualnie brak. To dość zaskakująca decyzja, ponieważ w przypadku odgrzewania poprzednich części Resident Evil mogliśmy przynajmniej spojrzeć na screeny. Nie oczekujcie wielkiej rewolucji, ale pewnie ponownie deweloperzy podciągną rozdzielczość i dostosują tytuł do wymienionych konsol.

Wiadomość powinna na pewno ucieszyć najwierniejszych fanów uniwersum, którzy będą mogli zgarnąć kolejne pudełko. Twórcy potwierdzili, że projekt zadebiutuje w standardowej oraz cyfrowej wersji.

Materiał: Resident Evil Revelations E3 Trailer

Źródło: Twitter.com

Tagi: Capcom PlayStation 4 Resident Evil: Revelations xbox one