Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 13.03.2017 11:25
Ghost Recon: Wildlands to najmocniejsza premiera 2017 r. w UK
2008V

Ghost Recon: Wildlands to najmocniejsza premiera 2017 r. w UK

Początek tygodnia to tradycyjny już ranking sprzedaży gier z Wielkiej Brytanii. Okazuje się, że gracze nie przestraszyli się braku recenzji LEGO Worlds. Znakomitym wynikiem może się też pochwalić Ghost Recon: Wildlands.

Kilka dni temu pisaliśmy, że wydawca LEGO Worlds nie dostarczył redakcjom przed premierą kodów z grą, co oczywiście sprawia, że trzeba poczekać na pierwsze werdykty na temat tej produkcji. Budzi to oczywiście niepokój na temat jakości gry, podsycany przez pierwsze komentarze graczy na Metacritic (niektórzy porównują LEGO Worlds do rozczarowania w momencie premiery No Man's Sky).

Recenzja Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands

Rzut oka na ranking sprzedaży gier z Wielkiej Brytanii i od razu widać jednak, że tytuł pomimo braku ocen rozchodzi się dobrze. LEGO World uplasowało się bowiem w debiutanckim tygodniu na 3 pozycji, ustępując tylko takim tuzom jak Horizon: Zero Dawn i Ghost Recon: Wildlands. Jak widać działa

Warto zatrzymać się przez chwilę przy wyniku Ghost Recon: Wildlands. Grupa Chart-Track twierdzi, że to póki co najmocniejsza premiera w 2017 roku, z najwyższym wynikiem sprzedaży w pierwszym tygodniu.

Jeśli chodzi o debiuty, to warto wspomnieć też o Nier: Automata, które wskoczyło w pierwszym tygodniu sprzedaży na 6 pozycję.

Ranking sprzedaży gier z Wielkiej Brytanii w ostatnim tygodniu:

1    Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands
2    Horizon: Zero Dawn
3    LEGO Worlds
4    The Legend of Zelda: Breath of the Wild
5    Grand Theft Auto V
6    Nier Automata
7    FIFA 17
8    Rocket League
9    1-2-Switch
10    Call of Duty: Infinite Warfare

Źródło: http://www.gamesindustry.biz/articles/2017-03-13-ghost-recon-wildlands-is-the-uks-biggest-release-of-the-year-so-far

Tagi: ranking sprzedaży sprzedaż uk Wielka Brytania