Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.03.2017 18:34
Bohaterowie I Am Setsuna
1228V

I Am Setsuna. Nintendo Switch vs. PlayStation 4 - pełne porównanie

Jednym z tytułów startowych nowej platformy Nintendo jest ciekawy jRPG od Square Enix. Zainteresowani gracze mogą zapoznać się z pełnym porównaniem I Am Setsuna w wersji na Nintendo Switch oraz PlayStation 4.

I Am Setsuna to zupełnie nowa marka Square Enix. Firma postanowiła stworzyć kilka mniejszych ekip, które zaoferuje graczom zupełnie nowe gry RPG. Tytuł w ubiegłym roku zadebiutował na PlayStation 4 oraz PC i zgarnął oceny na poziomie 70-74%.

I Am Setsuna w Encyklopedii PPE.pl

Japończycy zdecydowali się wprowadzić pozycję również na Nintendo Switch. Gra nie otrzymała wyjątkowo rozbudowanej zawartości względem edycji z poprzedniego roku, ale na pewno wielu graczy może zainteresować się opowieścią ze względu na hybrydowy charakter urządzenia – I Am Setsuna nadaje się idealnie do rozgrywki przenośnej.

Digital Foundry postanowiło dokładnie zapoznać się z pozycją, a poniżej zobaczycie pierwsze wnioski. Pod względem oprawy gra na obu platformach prezentuje się dobrze, jednak z łatwością można dostrzec różnice w płynności animacji. Edycja na Nintendo Switch działa tylko w 30 klatkach, a wersja na PlayStation 4 w 60 fps.

Warto tutaj na pewno wspomnieć, że w przypadku rozgrywki na dużym ekranie gracze mogą oczekiwać rozdzielczości na poziomie 1080p, a w przypadku wersji przenośnej obraz wyświetla się w 720p.

Materiał: Switch vs PS4! I Am Setsuna Comparison + Frame-Rate Test

Źródło: YouTube.com

Tagi: i am setsuna Square Enix