Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.03.2017 18:03
Bohater The Legend of Zelda: Breath of the Wild
919V

The Legend of Zelda: Breath of the Wild ukończone w 65 minut. Nowy rekord świata

Wierni miłośnicy The Legend of Zelda zatracają się w świecie najnowszej odsłony. Niektórzy jednak nie zamierzają tracić miesięcy na każdą świątynię i starają się ukończyć grę w ekspresowym tempie. Najnowszy rekord wynosi 65 minut.

The Legend of Zelda: Breath of the Wild to najlepsza produkcja ostatnich miesięcy. Gra zbiera fantastyczne oceny i może pochwalić się zawrotną średnią na poziomie 98%.

Recenzja The Legend of Zelda: Breath of the Wild

Gracze z całego świata zachwycają się wykreowaną opowieścią, szukają najdrobniejszych elementów rozsianych po świecie, ale niektórzy mają zupełnie inne plany. Speedrunerzy zamierzają ukończyć historię w jak najkrótszym czasie i najnowszy rekord wynosi dokładnie 1 godzinę i 5 minut.

Trzeba mieć oczywiście świadomość, że to nie jest przypadek, bo budowa The Legend of Zelda: Breath of the Wild pozwala na takie zabawy. Tutaj w zasadzie od samego początku możecie udać się do ostatniego bossa, jednak pojedynek z nim na pewno nie będzie należał do najprzyjemniejszych.

Niektórzy nawet twierdzą, że The Legend of Zelda: Breath of the Wild można ukończyć w mniej niż 30 minut, ale wątpię, by było to możliwe. Od siebie dodam, że takie „przebiegnięcie” gry jest w tym wypadku sporym nieporozumieniem. Ten świat trzeba poznawać, chłonąć, czerpać garściami, a nie decydować się na taką zabawę. Poniżej zobaczycie gameplay prezentujący dokonanie.

Materiał: The Legend of Zelda: Breath of the Wild gameplay rekord świata 

Źródło: Twitter.com

Tagi: gameplay Nintendo speedrun The Legend of Zelda: Breath of the Wild