Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.03.2017 16:22
Gameplay z Crash Bandicoot N-Sane Trilogy
4094V

Crash Bandicoot N-Sane Trilogy. Gameplay z Crash Bandicoot 2 wygląda wyśmienicie!

Długo na to czekaliśmy. Sony właśnie zaprezentowało pierwszy fragment rozgrywki z Crash Bandicoot 2 w Crash Bandicoot N-Sane Trilogy. Tytuł ponownie prezentuje się wyjątkowo dobrze.

Crash Bandicoot N-Sane Trilogy to zestaw trzech odsłon serii Crash Bandicoot. Za pozycję odpowiada Vicarious Visions i według aktualnych informacji produkcja zmierza wyłącznie na PlayStation 4 – premiera odbędzie się 30 czerwca.

Crash Bandicoot N-Sane Trilogy w Encyklopedii PPE.pl

Od wczoraj pojawiały się plotki, według których Sony szykuje wielką prezentację rozgrywki z Crash Bandicoot 2. Na szczęście informacje tym razem zostały potwierdzone i z tego powodu możemy spojrzeć na czysty gameplay.

Tytuł wygląda naprawdę wyśmienicie. Vicarious Visions nie zawiodło pod względem oprawy i już wkrótce zaoferuje graczom kompletnie odświeżone przygody legendarnego bohatera. Odnoszę wrażenie, że Crash Bandicoot N-Sane Trilogy będzie najgorętszym kotletem w historii.

W zestawie Crash Bandicoot N-Sane Trilogy znajdziemy:

  • Crash Bandicoot
  • Crash Bandicoot 2
  • Crash Bandicoot 3: Warped

Według oficjalnych informacji zestaw trafi wyłącznie na PlayStation 4, ale już teraz pojawiają się przecieki, według których pozycja zmierza również na inne platformy, a Sony zadbało wyłącznie o czasową ekskluzywność.   

Materiał: Crash Bandicoot N-Sane Trilogy Gameplay 

Tagi: Crash Bandicoot N-Sane Trilogy gameplay Vicarious Visions