Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.03.2017 14:07
Pościg w Highway Getaway
713V

Highway Getaway. Gra dostępna, więc wydawca zaprasza na konkurs

Nie często mam okazję pisać o grach na urządzenia mobilne, ale rodzime Vivid Games jest znane z dostarczania na rynek bardzo mocnych tytułów. Firma wrzuciła do swojego portfolio wydawniczego Highway Getaway i jeśli macie odrobinę wolnego czasu, to warto zainteresować się tą propozycją.

Highway Getaway  to dynamiczna gra wyścigowa oparta o mechanikę endless runner, która właśnie zadebiutowała w Apple Store oraz Google Play. Za pozycję odpowiada węgierskie studio Invictus, ale Vivid Games, ekipa z Bydgoszczy, zajmuje się wydaniem tytułu oraz organizuje ciekawy konkurs.

Animal Rivals trafi na PlayStation 4. Twórcy prezentują bohaterów

Zanim jednak przejdę do głównego mięska – Highway Getaway jest bardzo rozbudowaną produkcją, w której gracz wciela się w kierowcę uciekającego przed pościgiem ruchliwą autostradą podczas godzin szczytu. W propozycji znalazło się kilkaset misji, dziesięć pojazdów, a zarazem bogata rozgrywka na trzech trasach obejmująca policyjne blokady, napady na furgonetki z kasą, tankowanie paliwa z ciężarówki cysterny, kolekcjonowanie nagród, oraz m.in. loterię z nagrodami.

Od dzisiaj rusza „Turniej Otwarcia”, który składa się z wyzwań dziennych oraz specjalnych. W tym pierwszym wypadku gracze zawalczą o najlepsze wyniki w przeciągu całej doby, a zwycięzcy zgarną upominki w tytule. Nagrodami dla wyzwań specjalnych będą wiernie odwzorowane, licencjonowane, zdalnie sterowane auta i karty upominkowe do sklepów.

Samochodzik zdalnie sterowany

Highway Getaway pobierzecie z następujących odnośników:

Na zakończenie wspomnę jeszcze, że Vivid Games już 20 kwietnia wrzuci na rynek Real Boxing Manny Pacquiao, a w czerwcu odbędzie się premiera najbardziej wyczekiwanej gry autorstwa studia – Metal Fist.

Materiał: Highway Getaway Chase TV - First Look

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Android highway getaway iOS vivid games