Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.03.2017 13:37
Premierowy zwiastun Styx: Shards of Darkness
604V

Styx: Shards of Darkness. Zwiastun premierowy i długość rozgrywki

W przyszłym tygodniu sympatycy skradania ponownie wcielą się w goblina, więc z tej okazji Cyanide zaprasza na premierowy zwiastun Styx: Shards of Darkness. Dodatkowo otrzymaliśmy szczegółowe konkrety dotyczące długości rozgrywki.

Po wielu miesiącach czekania już w najbliższy wtorek na półkach sklepowych ponownie pojawi się Styx. Goblin wypełznie z nory, by zaprezentować swoją nową opowieść graczom na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych.

Recenzja Styx: Shards of Darkness

Z okazji premiery możemy spojrzeć na gorący zwiastun. Autorzy ponownie nie stronią od przyjemnego humoru, którego na pewno nie zabraknie w całej opowieści – nie możemy zapomnieć, że bohater z wielką gracją łamie czwartą ścianę, więc komentuje sytuacje na ekranie, gada do gracza, czy też śmieje się z jego (i też w sumie swoich) niepowodzeń.

Dodatkowo otrzymaliśmy bardzo konkretne informacje dotyczące długości rozgrywki. Styx: Shards of Darkness zajmie zainteresowanym około 15 godzin, jednak w tej sytuacji nie możecie liczyć, że zaliczycie wszystkie dodatkowe wyzwania. Autorzy przygotowali podobno sporo misji pobocznych oraz rozrzucili po świecie emblematy, a na ukończenie zadań i zebranie wszystkich przedmiotów trzeba przygotować kilka dodatkowych godzin.

Jest to naprawdę dobra wiadomość, bo możecie mieć pewność, że historia nie zamknie się na 5-6 godzinach. Oczywiście czas może zostać jeszcze wydłużony – sporo w tym gatunku zależy od samych umiejętności graczy.

Materiał: Styx: Shards of Darkness - Launch Trailer

Źródło: Twitter.com

Tagi: Cyanide długość rozgrywki Focus Home Interactive premierowy trailer Styx: Shards of Darkness zwiastun