Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 10.03.2017 08:14
Mario Kart 8 Deluxe. Zwiastun prezentuje nowe atrakcje
622V

Mario Kart 8 Deluxe. Zwiastun prezentuje nowe atrakcje

Nintendo Switch potrzebuje w tym momencie większej ilości gier. Odgrzewany kotlet w postaci Mario Kart 8 może w takiej sytuacji zostać ciepło przyjęty przez świeżo upieczonych posiadaczy tego sprzętu.

Nintendo opublikowało w nocy świeży zwiastun Mario Kart 8 Deluxe. Materiał pozwala na przyjrzenie się głównym atrakcjom i trybom w grze. Możemy też oczywiście rzucić okiem na elementy, które pojawią się ekskluzywnie na Nintendo Switch.

Recenzja Nintendo Switch

Co właściwie nowego znajdą fani serii Marto Kart w porównaniu z edycją na Wii U? W Mario Kart 8 Deluxe pojawią się przede wszystkim nowe postacie. Do ekipy kierowców dołącza Inkling Boy/Girl (Splatoon) a także King Boo, Dry Bones i Bowser Jr. Pograć będzie można w odświeżonym trybie Battle, w którym znajdziemy takie konkurencje jak Balloon Battle i Bob-omb Blast.

To nie wszystko - w Mario Kart 8: Deluxe pojawią się dwie nowe areny do trybu Battle, które nie występowały na Wii U: Urchin Underpass oraz Battle Stadium. Pojeździć też będzie można trzema świeżymi pojazdami.

Kiedy będzie można kupić edycję Deluxe na Switch? Nintendo wyznaczyło dzień premiery na 28 kwietnia.

Tagi: mario kart 8 deluxe Nintendo nintendo switch switch