Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.03.2017 20:07
Walka w Śródziemie: Cień Wojny
3020V

Śródziemie: Cień Wojny na Project Scorpio pokaże prawdziwy pazur. Gra będzie promować konsolę

Warner Bros. oficjalnie zaprezentowało Śródziemie: Cień Wojny i na grę wyczekuje wielu fanów Władcy Pierścieni. Tytuł Monolith Productions to pierwsza pozycja zapowiedziana na Project Scorpio i nie jest to przypadek.

Śródziemie: Cień Wojny to bezpośrednia kontynuacja Śródziemie: Cień Mordoru. Akcja produkcji została umiejscowiona pomiędzy Hobbitem a Władcą Pierścieni. Tytuł przeznaczony jest na Xbox One, Project Scorpio, PlayStation 4, PlayStation 4 Pro oraz komputerach PC z systemem Windows 10 (w wersji na Windows Store i Steam), a jednocześnie trafi do programu Xbox Play Anywhere.

Śródziemie: Cień Wojny w Encyklopedii PPE.pl

Nie przez przypadek w oficjalnej zapowiedzi Śródziemie: Cień Wojny pojawiła się wzmianka o Project Scorpio. Microsoft nawiązał współpracę z wydawcą i produkcja została „partnerem marketingowym” Amerykanów.

Co to oznacza? Gra będzie specjalnie przygotowana i dopracowana na nowym sprzęcie, a dodatkowo warto tutaj na pewno wspomnieć, że już teraz pracownicy Monolith Productions otrzymali szczegółową specyfikację urządzenia. Deweloperzy mają możliwość rozwijania projektu na Project Scorpio. Z tego powodu gracze mogą oczekiwać rozgrywki w pełnym 4K z dopracowanym HDR-em. Autor zaznaczył, że jego studio napracowało się nad aktualizacją silnika, który posiada między innymi nowy system animacji twarzy.  

Na jakiekolwiek szczegóły i ujawnienie rozgrywki na Project Scorpio musimy zaczekać pewnie do prezentacji samej konsoli. Możemy mieć jednak pewność, że Śródziemie: Cień Wojny będzie istotnym składnikiem w promocji sprzętu i pewnie o grze usłyszymy często w okolicach premiery nowej maszyny Microsoftu.

Materiał: Śródziemie: Cień wojny - prezentacja rozgrywki w polskiej wersji językowej

Źródło: http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=1350989

Tagi: Monolith Productions project scorpio Śródziemie: Cień Wojny