Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.03.2017 19:38
Chloe z Uncharted: The Lost Legacy
4151V

Uncharted: The Lost Legacy. Szczegóły zdradzają ważne informacje o grze

Twórcy z Naughty Dog nie mogą narzekać na brak pracy. Studio kończy prace nad Uncharted: The Lost Legacy, które jeszcze w tym roku przedstawi graczom prawdopodobnie ostatnią opowieść w tym uniwersum. Napływaja do nas bardzo ciekawe informacje, które na pewno zainteresują fanów serii.

Uncharted: The Lost Legacy zostało zapowiedziane w ubiegłym roku. Początkowo Naughty Dog potwierdziło przygotowanie fabularnego dodatku do Uncharted 4: Kres Złodzieja, ale projekt rozrósł się do tego stopnia, że zdecydowano się na samodzielną opowieść. Przygoda będzie dostępna jeszcze w 2017 roku.

Uncharted: The Lost Legacy w Encyklopedii PPE.pl

Autorzy w ostatnich dniach bardzo często wypowiadają się na temat produkcji, a dodatkowo redakcja Game Informera mogła zobaczyć grę w ruchu i przygotowała specjalny artykuł. To właśnie z tego tekstu otrzymujemy bardzo konkretne szczegóły, które na pewno Was zainteresują.

W Uncharted: The Lost Legacy będziemy świadkami rozwoju relacji Chloe z Nadine. Na początku dziewczyny sobie nie ufają, ale wszystko zmieni się w trakcie przygody. Twórcy zaznaczają, że współpraca bohaterek wpłynie na wydarzenia – przykładowo Nadine może pomóc graczowi w walce.

Studio tym razem zdecydowało się na bardziej „przyziemną historię”, która w istotny sposób przedstawi Indie. To właśnie w tym miejscu rozegra się cała opowieść, a jej istotnym elementem będzie związek Chloe z ojcem. Hinduizm odegra kluczową rolę w wydarzeniach.

Ciekawostką na pewno jest fakt, że deweloperzy przygotowali ogromny teren. Podczas przygody natrafimy na „największą pojedynczą lokację” w historii serii – miejscówka będzie nawet większa od Madagaskaru z Uncharted 4.

Chloe najważniejsze informacje zapisze na telefonie, a w trakcie rozgrywki ponownie wskoczymy do jeepa, który posiada wyciągarkę. W tytule natrafimy na więcej zagadek, a jedna z mini-gier (otwieranie zamków) pozwoli na zwiedzanie dodatkowych miejsc i zbieranie skarbów – będzie to aktywność rozszerzająca naszą wiedzę na temat Uncharted: The Lost Legacy.

Historia została umiejscowiona około 6 miesięcy po zakończeniu Uncharted 4: Kres Złodzieja. Interesującym zagadnieniem na pewno będzie sama Chloe, która chciałaby zabłysnąć tak jak Drake, bo jej ojciec był archeologiem. Bohaterka nie może wspinać się niczym Nathan, a nawet nie potrafi się bić, więc podczas rywalizacji głównie unika ciosów i stara się ogłuszyć oponentów.

W pozycji nie pojawi się osobny tryb sieciowy, ale gracze otrzymają możliwość na rozgrywkę multiplayer z Uncharted 4: Kres Złodzieja.

Materiał: Uncharted: The Lost Legacy zwiastun

Źródło: http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=1350721

Tagi: Naughty Dog PlayStation 4 Sony Uncharted: The Lost Legacy