Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.03.2017 21:20
Ork z The Elder Scrolls: Legends
787V

The Elder Scrolls: Legends. Graj za darmo w karciankę Bethesdy

Bethesda od wielu miesięcy pracowała nad usprawnieniem The Elder Scrolls: Legends i nadszedł czas wielkiej premiery. Od dzisiaj wszyscy zainteresowani mogą sprawdzić produkcję, która ma zawalczyć ze wszystkimi karciankami o serca fanów.

The Elder Scrolls: Legends zostało zapowiedziane na E3 w 2015 roku. Bethesda pokazała swoją karciankę, która przez następne miesiące była rozwijana, dopracowywana i rozszerzana. Twórcy potwierdzili premierę na PC i będą wciąż pracować nad pozycją.

The Elder Scrolls: Legends w Encyklopedii PPE.pl

Dość niespodziewanie Bethesda rozesłała do redakcji informację o premierze The Elder Scrolls: Legends. Bez wielkiego wyczekiwania, fanfar i podgrzewania atmosfery – pozycja wyszła z fazy beta w wersji na komputerach osobistych i jest dostępna dla wszystkich graczy za darmo.

Wystarczy wejść na stronę pozycji, pobrać pliki, stworzyć konto i można rozpocząć walkę o karty i sławę. Testerzy The Elder Scrolls: Legends oczywiście nie utracą swojego dorobku – studio zdecydowało się pozostawić sympatykom projektu wszystkie wcześniej zdobyte karty.

Gra w późniejszym terminie będzie dostępna na następnych platformach:

  • iPad – 23 marca
  • Tablety z Androidem – kwiecień
  • Mac OS – maj
  • Telefony komórkowe – lato

Oczywiście otrzymamy pełną swobodę przełączania się na kolejne platformy, a dodatkowo klienci mogą liczyć na częste i znaczące aktualizacje. Firma dostarczy comiesięczne rozszerzenia i wyzwania, a pierwsza trafi na rynek już w kwietniu:

"Z radością zapowiadamy więc naszą pierwszą dużą aktualizację kampanii fabularnej Legends. Ukazujący się 5 kwietnia „Upadek Mrocznego Bractwa” to zupełnie nowa opowieść z nową zawartością PvE. To ponad 20 misji na trzech różnych mapach – i ponad 40 nowych kart. Nabywcy Upadku Mrocznego Bractwa otrzymają również dodatkową premię w postaci wierzchowca (wilka zagłady) w The Elder Scrolls Online (tylko PC/Mac). To dopiero pierwszy z wielu kroków zmierzających do większej integracji Legends i The Elder Scrolls Online."

W czerwcu możemy oczekiwać wielkiej prezentacji drugiego rozszerzenia na E3 2017, a w maju gra otrzyma kolejne funkcje:

"W maju gra zostanie rozbudowana o wiele nowych funkcji, łącznie z pełnym trybem obserwatora, integracją z serwisem Twitch i wbudowanymi w grę turniejami, które pojawią się wraz z zupełnie nowym trybem Wyzwań. Wyzwania są dostępnymi przez ograniczony czas w ramach gry turniejami, w ramach których stworzysz talię składającą się z kart należących do twojej kolekcji i mierzysz się z innymi graczami, rywalizując o pierwsze miejsce w rankingu. Długość Wyzwań, a także ich zasady i nagrody będą zmieniały się z miesiąca na miesiąc. Wszystkie funkcje, które pojawią się w maju zostaną omówione szerzej w nadchodzących miesiącach."

Materiał: The Elder Scrolls: Legends - Official E3 2016

Tagi: