Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.03.2017 17:01
Bohater i logo Rain World
297V

Rain World. Data premiery i zwiastun kota wojownika

Autorzy Rise & Shine, HeadLander czy też Volgarr the Viking jeszcze w marcu zaprezentują graczom zupełnie nową opowieść. Zapowiadany w 2014 roku Rain World w końcu trafi na PlayStation 4 i komputery osobiste.

Rain World zostało przedstawione szerokiej publiczności w kwietniu 2014 roku. Twórcy początkowo chcieli wrzucić pozycję na PlayStation Vitę i komputery osobiste, ale w ostateczności zdecydowali się na PlayStation 4 i PC.

Najlepsze gry free-to-play

Bardzo długo czekaliśmy na Rain World. Gra była kreowana przez wiele miesięcy, ale możemy mieć pewność, że 28 marca na dwóch platformach zadebiutuje „kot wojownik”. Deweloperzy umiejscowili wydarzenia z postapokaliptycznym świecie, który systematycznie jest nawiedzany przez ogromne, niszczycielskie ulewy.

Głównym bohaterem został slugcat, który podróżuje po świecie, walczy z przeciwnikami oraz robotami. Miejsce akcji – tytułowy Rain World – jest o tyle intrygujący, że postacie żyjące w nim nie mogą podróżować wyłącznie podczas deszczu. Wszyscy czekają na koniec opadów, by móc nadal wędrować po okolicach i szukać niezbędnych do przeżycia przedmiotów.  

Rain World jest typowym indyczkiem, ale może zainteresować wielu graczy ze względu na prezentację świata.

Materiał: Rain World zwiastun premierowy 

Tagi: adult swim games data premiery rain world trailer zwiastun