Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.03.2017 15:01
Jedna z postaci z Blackwood Crossing
327V

Blackwood Crossing. Data premiery i cena intrygującej przygodówki

W połowie ubiegłego roku miałem okazję wspominać na portalu o bardzo ciekawym projekcie studia PaperSeven. Autorzy postawili na przygodówkę prezentującą relacje osieroconego rodzeństwa i w końcu poznaliśmy datę premiery Blackwood Crossing.

Blackwood Crossing to przygodówka, w której akcja została zaprezentowana z pierwszej osoby. Tytuł przygotowuje studio PaperSeven – jest to pierwsza pozycja zespołu, ale wśród członków formacji znaleźli się byli autorzy Pure i Split/Second.

Blackwood Crossing w Encyklopedii PPE.pl

Twórcy wielokrotnie zapowiadali, że przygotowując przygodę inspirowali się klasykami gatunku i właśnie z tego powodu warto pamiętać o Blackwood Crossing. Gra zadebiutuje na rynku już 4 kwietnia, a zainteresowani powinni przygotować około 69 zł na produkcję.

W opowieści poznamy losy osieroconego rodzeństwa. Scarlett oraz Finn oddalają się od siebie, ale na ich drodze pojawi się tajemnicza postać, która zmieni zwyczajną przejażdżkę pociągiem w opowieść o życiu, miłości i stracie kogoś bliskiego.

Do niedawna ten gatunek był odrobinę zapomniany, ale możemy mieć nadzieję, że Blackwood Crossing będzie kolejną przygodą, która wgniecie nas w fotele. Poniżej możecie zapoznać się z dłuższym fragmentem rozgrywki prezentowanym w ubiegłym roku przez deweloperów.  

Materiał: Blackwood Crossing gameplay

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: blackwood crossing data premiery PaperSeven