Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 09.03.2017 08:14
Mount and Blade II na świetnych screenach
952V

Mount and Blade II na świetnych screenach

Kingdom Come: Deliverance to nie jedyny "symulator Średniowiecza", który trafi za jakiś czas na rynek. Warto pamiętać, że trwają zaawansowane prace również nad sequelem Mount & Blade.

Mount & Blade to naprawdę pomysłowe połączenie RPG-a, gry ekonomicznej i gry akcji w jednym pakiecie. Gra zaoferowała gameplay, którego próżno szukać w innych produkcjach, więc z tym większym zainteresowaniem śledzimy doniesienia na temat Mount & Blade II.

Najlepsze gry free-to-play

Niestety deweloperzy Mount & Blade II nie przedstawili jeszcze choćby przybliżonej daty premiery swojej średniowiecznej produkcji, co oznacza pewnie, że na grę poczekamy do 2018 roku. Jeszcze w 2017 r. na rynek ma trafić Kingdom Come: Deliverance, więc przynajmniej fani takich klimatów będą mieli co robić w oczekiwaniu na Mount & Blade II.

Najświeższe screenshoty znajdziecie w naszej galerii poniżej. Autorzy Mount & Blade II obiecują znacznie wzbogacone bitwy i przede wszystkim bardziej strategiczne i wyrafinowane oblężenia fortec. Poniżej możecie sprawdzić, jak to wygląda w ruchu, dzięki gameplayowi opublikowanemu w czerwcu 2016 r.

Tagi: Mount & Blade mount & blade ii pc TaleWorlds