Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.03.2017 20:10
Nintendo Switch otrzyma Netflix
781V

Nintendo Switch otrzyma Netflix. Japończycy prowadzą niezbędne rozmowy

Jeszcze przed premierą otrzymaliśmy potwierdzenie o braku aplikacji multimedialnych dla Nintendo Switch. Konsola nie otrzymała między innymi Netfliksa, ale ta sytuacja ma się wkrótce zmienić. Rozpoczęły się stosowne rozmowy.

Nintendo Switch to najnowsza konsola Nintendo, która osiągnęła olbrzymi sukces. Japończycy chwalą się kolejnymi wynikami, bo urządzenie jest rozchwytywane wśród graczy na całym świecie. Korporacja nie zamierza zmarnować okazji i już przygotowuje stosowne nowości.

Nintendo Switch. Gracz naprawił problem z łącznością lewego Joy-Cona

Nintendo na start nie otrzymało w zasadzie żadnych aplikacji multimedialnych. Wielu graczy narzekało na brak Netfliksa, jednak możemy mieć pewność, że pojawienie się tej platformy na Nintendo Switch to tylko kwestia czasu.

Podczas dyskusji z redakcją Washington Post, Reggie Fils-Aime potwierdził rozpoczęcie stosownych rozmów z przedstawicielami Netfliksa, Hulu oraz Amazonu:

„Rozmawiamy z wieloma firmami na temat usług takich jak Netflix, Hulu oraz Amazon – te aplikacje zadebiutują w swoim czasie. Naszym zdaniem, nie są to priorytety. Głównym czynnikiem, który nas wyróżnia jest sposób, w jaki można grać i w co można grać na Nintendo Switch. Nad tym dalej będziemy się skupiać podczas rozwoju platformy.”

Jak widać szef amerykańskiego oddziału Nintendo ma prosty plan – firma na początku skupia się na grach, a w międzyczasie zaoferuje klientom dodatkowe przyjemności. To bez wątpienia dobra taktyka.  

Materiał: Nintendo Switch - unboxing i pierwsze wrażenia

Źródło: https://www.destructoid.com/reggie-nintendo-is-talking-to-netflix-hulu-and-amazon-for-video-on-switch-423609.phtml

Tagi: amazon hulu netflix Nintendo nintendo switch