Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.03.2017 18:57
Postać z Destiny
613V

Destiny Age of Triumph. Wielka prezentacja ostatniego wydarzenia

Wielkie zakończenie Destiny nadciąga, więc z tej okazji Bungie szykuje dla graczy kolejną niespodziankę. Firma przygotowała Age of Triumph, czyli wydarzenie, które zakończy walkę Strażników.

Destiny zadebiutowało w 2014 roku. Na początku tytuł nie prezentował oczekiwanej zawartości, ale autorzy rozbudowali pozycję licznymi dodatkami. Najwięksi fani nadal spędzają na serwerach dziesiątki godzin tygodniowo i to właśnie dla nich przygotowano Age of Triumph.

Destiny w Encyklopedii PPE.pl

Bungie postanowiło z przytupem zakończyć wspieranie Destiny. Autorzy zapowiedzieli specjalne wydarzenie, które ma zadowolić największych fanów serii. Studio aktualnie nie zdradza szczegółów, jednak wszystkie przyjemności zostaną zaprezentowane już wkrótce.

Na godzinę 19:00 została zaplanowana transmisja Destiny Age of Triumph. Deweloperzy podczas wydarzenia pozwolą graczom spojrzeć na stworzoną zawartość, a jednocześnie otrzymamy wszystkie konkrety pokroju daty premiery.

Będzie to oczywiście ostatnie DLC przed premierą Destiny 2. Nie jest sekretem, że sequel zadebiutuje na rynku już w tym roku. Activision powinno zaprezentować grę szerokiej publiczności na tegorocznym E3.

Tagi: Activision Bungie destiny