Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.03.2017 18:10
Cosplay Aleca Rydera z Mass Effect: Andromeda
1234V

Mass Effect: Andromeda. Gameplay prezentuje eksplorację planet, a dodatkowo prezentujemy genialny cosplay

Odliczacie dni do premiery Mass Effect: Andromeda? To szykujcie się na kolejną mocną prezentację tytułu. Dzisiaj przyjrzymy się eksploracji trzech planet oraz procesowi tworzenia pierwszego, kompletnego stroju Aleca Rydera.

Mass Effect: Andromeda to najnowsza produkcja BioWare. Znane studio opowie graczom zupełnie nową opowieść w świecie Mass Effect, w której głównych skrzypiec nie rozegra Komandor Shepard. Gracze trafią do galaktyki Andromeda, gdzie będą poszukiwać odpowiedniego miejsca dla naszej rasy.

Mass Effect: Andromeda w Encyklopedii PPE.pl

Dzisiaj mam dla Was dwa bardzo ciekawe materiały. Na dobry początek możecie spojrzeć na prezentację trzech planet z Mass Effect: Andromeda, ale film nie skupia się wyłącznie na pokazaniu miejscówek, a jest to czysty gameplay, który ujawnia najróżniejsze zagrożenia czyhające na graczy.

Dodatkowo, serdecznie zachęcam do zapoznania się z drugim filmem, na którym Michał Gwiazda z Crafts of Two pokazuje proces powstawania pierwszego na świecie, kompletnego kostiumu Aleca Rydera, ojca dwójki głównych bohaterów gry Mass Effect: Andromeda. Na materiale sam zainteresowany opowiada o pracach.

Z każdym kolejnym dniem jesteśmy bombardowani bardzo mocnymi materiałami z najnowszej pozycji BioWare. Czujecie hype? Ja staram się specjalnie nie nakręcać, ale chętnie poznam już sam początek przygody. Warto na pewno wspomnieć, że w przyszłym tygodniu Mass Effect: Andromeda trafi do programów EA Access i Origin Access.

Materiały: Mass Effect: Andromeda gameplay i Cosplay Aleca Rydera

 

Tagi: BioWare cosplay Electronic Arts Mass Effect: Andromeda