Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.03.2017 16:03
Anna Dereszowska jako Kate Walker z Syberia 3
701V

Syberia 3. Anna Dereszowska na zwiastunie jako Kate Walker

Wczoraj wspominałem na portalu o promocji na Syberia II, dzięki której każdy zainteresowany może ściągnąć grę za darmo, a dzisiaj mamy kolejne dobre informacje dla fanów Kate. Rodzimy wydawca przedstawił polski zwiastun.

Syberia 3 to dla fanów przygodówek jedna z najbardziej wyczekiwanych produkcji 2017 roku. Tytuł miał zadebiutować na rynku w ubiegłym roku, ale autorzy zdecydowali się opóźnić premierę i wrzucić na półki sklepowe dopracowany produkt. Tytuł trafi na PlayStation 4, Xboksy One i komputery osobiste 20 kwietnia, a w późniejszym terminie historia wskoczy również na Nintendo Switch.

Syberia 3 w Encyklopedii PPE.pl

Za wydanie Syberia 3 w Polsce odpowiada cdp.pl i to właśnie ta firma potwierdziła zatrudnienie do głównej roli Anny Dereszowskiej. Aktorka wystąpiła ostatnio w między innymi Pitbull. Niebezpieczne kobiety, Porady na zdrady, Kobiety bez wstydu, a wcześniej miała okazję pracować na planie między innymi Lejdis, Świadek koronny, czy też Testosteron.

Tak o swojej nowej roli wypowiedziała się sama zainteresowana:

"Moja postać, Kate Walker, jest kobietą stanowczą i zdecydowaną, ale jednocześnie bardzo empatyczną. Zostawia swoje życie, by komuś pomóc. Po nagraniu trudno wyrwać się z tej gry – z mrocznego, porywającego klimatu. Cieszę się, że mogłam wziąć w niej udział."

Kilka słów powiedział również Michał Gembicki, szef cdp.pl:

"Anna Dereszowska jest znana z ról mocnych i niezależnych kobiet. Jej wybór do roli Kate Walker wydawał nam się oczywisty. Mamy nadzieję, że spodoba się wszystkim graczom w Polsce."

Na zakończenie warto wspomnieć, że historia Syberia 3 rozpocznie się w momencie, gdy umierająca Kate zostanie odnaleziona przez Youkoli, plemię nomadów migrujące ze swymi śnieżnymi strusiami. Protagonistka trafi do ich wioski, skąd będzie musiała się wydostać, by kontynuować swoją podróż.  

Materiał: Syberia 3 - zwiastun polskiej wersji językowej

Tagi: anna dereszowska cdp.pl lokalizacja Microids po polsku syberia 3