Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.03.2017 14:35
PaRappa the Rapper Remastered na PlayStation 4
563V

PaRappa the Rapper i LocoRoco Remastered. Daty premier i ceny wersji na PlayStation 4

W ubiegłym roku Sony potwierdziło wrzucenie na PlayStation 4 dwóch klasyków. PaRappa the Rapper i LocoRoco w wersji „Remastered” zmierzają na nową platformę Japończyków, a dzisiaj poznaliśmy szczegółowe informacje dotyczące premiery.

Pod koniec ubiegłego roku Sony zapowiedziało kilka mocnych tytułów AAA, ale jednocześnie studio nie zapomina o odgrzewaniu znanych opowieści. Japończycy przygotowują PaRappa the Rapper i LocoRoco w wersji Remastered.

PlayStation 4 4.50. Data premiery i zwiastun firmware

PaRappa the Rapper Remastered to kompletnie odświeżona odsłona, która otrzyma alternatywne ścieżki dźwiękowe, wsparcie dla wibracji w DualShocku 4 i dynamiczną rozdzielczość 4K dla PlayStation 4 Pro. Za takie przyjemności zapłacimy 64 zł – premiera 4 kwietnia.

LocoRoco Remastered to odświeżona wersja kultowej pozycji, któratym razem zadziała w rozdzielczości 1080p na PlayStation 4 i 4K na PlayStation 4 Pro, a dodatkowo gracze mogą oczekiwać pięciostopniowych wibracji na DualShocku 4. Gra będzie kosztować 64 zł, a debiut odbędzie się 9 maja.

Jeśli jesteście subskrybentami PlayStation Plus to kupicie klasyki za 51 zł za sztukę. W obu przypadkach otrzymacie dynamiczne motywy dla PlayStation 4. Wkrótce powinniśmy otrzymać stosowne fragmenty rozgrywki.

Materiał: PaRappa The Rapper Remastered - PlayStation Experience 2016 Trailer

Źródło: Twitter.com

Tagi: cena data premiery LocoRoco Remastered PaRappa The Rapper Remastered