Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.03.2017 16:57
Gran Turismo Sport szybka jazda
809V

Gran Turismo Sport. Zwiastun potwierdza współpracę z TAG Heuer

Polyphony Digital budzi się z zimowego snu. Studio ponownie serwuje graczom ciekawy zwiastun prezentujący piękne samochody, a jednocześnie potwierdza nawiązanie kolejnej współpracy.  

Japończycy w ubiegłym roku potwierdzili kolejne opóźnienie Gran Turismo Sport. Tytuł nie prezentował oczekiwanej jakości, więc zdecydowano się przełożyć premierę i wciąż nie otrzymaliśmy konkretów w tym temacie. Według niektórych plotek, pozycja ma trafić na rynek dopiero w drugiej połowie 2017 roku.

Gran Turismo Sport w Encyklopedii PPE.pl

Twórcy na szczęście przerwali zmowę milczenia. W końcu otrzymujemy konkretne materiały prezentujące grę. W Gran Turismo Sport nie zabraknie szybkich samochodów, a jednocześnie możemy mieć pewność, że podczas wyścigów każda najmniejsza sekunda zostanie bardzo dokładnie zmierzona.

Polyphony Digital nawiązało współpracę ze szwajcarską firmą produkującą luksusowe zegarki. TAG Heuer działa od 1860 roku i to właśnie produkty, czy też raczej logo korporacji, pojawi się w Gran Turismo Sport.

Jest to oczywiście mały detal, jednak pozwala nam spojrzeć na tytuł japońskiego studia. Deweloperzy pokusili się nawet o skromną prezentację rozgrywki, ale nie możecie tutaj liczyć na więcej niż tylko jedno ujęcie. Teraz pozostaje tylko czekać na szczegóły premiery.

Materiał: Gran Turismo Sport | TAG Heuer Partnership Announcement 

Tagi: Gran Turismo Sport Polyphony Digital sony trailer zwiastun